
ED6000 د 6,000Nm اوجر ډرایو دی چې د 4.5–6 ټنه کیندنې سره فټ کوي. د دې قوي ډیزاین سره، ED6000 د کیندنې په ننګونو کې د اعتبار وړ فعالیت تضمینوي. د Digga PD6، PD7، او PD6HF سره په بشپړه توګه مطابقت لري او مستقیم بدیل، دا د ځمکې برمه کولو او د خاورې کیندنې غوښتنلیکونو پراخه لړۍ لپاره مثالی دی. د دې آسانه-استعمال- انٹرفیس او لوړ تورک دا د کیندنې پروژې غوښتنې لپاره غوره انتخاب ګرځوي.
برسیره پردې، ED6000 د یو سخت سیل کولو سیسټم سره ډیزاین شوی، کوم چې په سخته هوا او سخت کاري شرایطو کې د فعالیت کولو وړتیا لوړوي، د اوږد عمر او لږ تر لږه کم وخت ډاډمن کوي.
کلیدي ځانګړتیاوې
د 6,000Nm تورک تولید
د 4.5-6 ټنه کیندنې سره فټ کوي
د Digga PD6، PD7، او PD6HF سره مطابقت لري
د درندو- د کیندنې دندو لپاره جوړ شوی
د باور وړ فعالیت لپاره د سیل کولو پرمختللي سیسټم
لپاره مناسب
د ځمکې برمه کول او د خاورې استخراج
د کوچنیو کیندنې لپاره د ځمکې اوګر
د کنډک پوسټ نصب او د بنسټ کار
د کمپیکٹ مګر سخت کیندنې کارونو لپاره مثالی
ED6000 د Digga PD6 او PD7 augers لپاره یو ښه بدیل وړاندې کوي، په هره پروژه کې د لوړ- کارکردګۍ او انحصار وړتیا وړاندې کوي
مشخصات
| ED6000 | |
| تورک | اعظمي 6150 Nm |
| فشار | 80-240 بار |
| جریان | 70-150 lpm |
| سرعت | 33-70 rpm |
| لوړوالی | 860 mm |
| قطر | 235 ملي متره |
| وزن | ۱۱۰ کیلو ګرامه |
| کیندل کونکی او بیکهو | 4-7 ټنه |
| سکيډ لوډر | 60-80 HP |
| د تولید شافټ | 75mm مربع / 2.5 "هیکس |
ابعاد

غوښتنلیک

د CNC ماشینونه

اندازه کول او ازموینه

نقاشي او بسته بندي

نندارتون

سند

ملګری

هوښيار ټکي: د اوجر ډرایو د 4.5–6 ټنه کیندنې سره فټ کوي، د چین اوګر ډرایو د 4.5–6 ټنه کیندنې جوړونکي ، عرضه کونکي ، فابریکه فټ کوي




