
د هیدرولیک وینچینګ غوښتنلیکونو لپاره، هیڅ محصول د هارن{0}}ډرائیو وینچ څخه ښه کار نه کوي. ځواکمن هیدرولیک موټرې د تمدید شوي دندې لپاره اجازه ورکوي. سخت فولاد، دوه - پړاوونه د سیارې ګیر ټرینونه اغیزمن او د باور وړ عملیات او د ګړندي کرښې سرعت وړاندې کوي. د دوی د برقی کازانو په څیر، دا محصولات د نړۍ-د کیفیت او خوندیتوب معیارونو سره سمون لري.
ځانګړتیاوې
زموږ خدمتونه
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
50cc لوړ فعالیت هیدرولیک موټور
د 10000 lb ظرفیت سره ، د ټریلرونو لپاره عالي ، رول بیک کیریر ، او د جدي دندې غوښتنلیکونه.
د پسرلي پلي شوي ډیسک بریک ډیزاین شوی
د بشپړ درج شوي بار ساتلو لپاره.
دوه مرحله سیارې ګیر
د نصب کولو اسانتیا او ښه لید لپاره په ځانګړي ډول ډیزاین شوی شکل.
غوښتنلیک
د ټو ټرک لپاره ، انجینرنګ وسایط ، لارۍ ، ټراکټورونه ، رول بیک ، سکډ سټیر ، بوبکټ ، جیپ ، کیندونکي ، atv ، utv ، suv.
★ خبرداری هیدرولیک وینچ د پورته کولو لپاره نه دی.
مشخصات
| درجه بندي کرښه کشول | 10000 پونډه (4536 kg) |
| موټور: دايمي مقناطیس | 50ml/r |
| د تیلو جریان | 5-35L/min |
| فشار | 14 |
| بریک | اتوماتیک بریک |
| ګیرټرین | 2-مرحلې سیارې ګیر |
| د ګیر کمولو تناسب | 27:1 |
| کلچ | لارښود |
| کیبل (Dia×L) | Ø9mm × 24m |
| د ډرم اندازه (Dia×L) | Ø3.5"×8. 6" (Ø89mm×220mm) |
| د نصب کولو بولټ نمونه | 10 "×4.5" (254mm × 114.3mm) 4-M12 |
| خالص وزن | 98lbs (44KG) |
د نصب کولو ابعاد

د فعالیت مشخصات (لومړی پرت)
| کرښه کشول lbs (kgs) |
جریان G/min(L/min) |
د کرښې سرعت فوټ/منټ(م/ دقیقه) |
| 0 | 1.3(5.0) | 3.6(1.1) |
| 3000(1361) | 2.6(10.0) | 7.2(2.2) |
| 6000(2722) | 5.3(20.0) | 12.4(3.8) |
| 10000(4536) | 9.2(35.0) | 15.1(6.5) |
لاین پل او رسی ظرفیت انلایر (HWN10000)
| د تار رسی پرت | درجه بندي کرښه کشول lbs (kgs) |
په ډرم کې ټول رسی فوټ (م) |
| 1 | 10000(4536) | 16.4 (5.0) |
| 2 | 9149(4150) | 37.2(11.3) |
| 3 | 8377(3800) | 60.9(18.6) |
| 4 | 7826(3550) | 83.7(25.5) |
زموږ د ماشین کولو تجهیزات





هوښيار ټکي: د هیدرولیک ونچ خبرداری، چین د هیدرولیک ونچ جوړونکي، عرضه کوونکي، فابریکه خبرداری ورکوي




