
دا د 3,000Nm د ځمکې اوګر ډرایو لوړ-تورک دی، د Digga PDX2 لپاره د باور وړ بدیل په توګه انجنیر شوی. د 2-4 ټنه مینی کیندنې لپاره ډیزاین شوی، دا په کمپیک ډیزاین کې غیر معمولي فعالیت وړاندې کوي. دا اوګر ډرایو په بشپړ ډول د غوره ماډلونو سره د تبادلې وړ دی لکه Auger Torque 3000MAX، ستاسو د تجهیزاتو لاین اپ کې بې سیمه ادغام ډاډمن کوي. دا د قراردادیانو لپاره یو مناسب حل دی چې د باور وړ، لګښت- اغیزمن انتخاب په لټه کې دي.
ED3000 د لوړ-د موثریت ډیزاین سره هم مجهز دی چې د بریښنا سره موافقت پرته د تیلو مصرف کموي، دا د چاپیریال هوښیار قراردادیانو لپاره غوره انتخاب جوړوي.
اصلي ځانګړتیاوې
د 3,000Nm تورک تولید
د 2-4 ټنه مینی کیندنې سره مطابقت لري
د Digga PDX2 او Auger Torque 3000MAX لپاره مستقیم بدیل
د لوړ فعالیت برمه کولو عملیاتو لپاره جوړ شوی
د کمو عملیاتي لګښتونو لپاره د انرژۍ- موثر ډیزاین
غوره غوښتنلیکونه
د ځمکې برمه کول او د خاورې استخراج
د کټارو نصبولو او د ونې کښت کولو وروسته
د ځمکې چمتو کول او بنسټیز کار
د کمپیکٹ ځایونو او لوړ{0}} موثریت دندو لپاره مناسب
ED3000 یو غوره انتخاب دی که تاسو د خپل ډیګا PDX2 یا Auger Torque 3000MAX auger ډرایو لپاره د باور وړ بدیل په لټه کې یاست ، ستاسو د برمه کولو ټولو دندو کې غوره فعالیت وړاندیز کوي.
مشخصات
| ED3000 | |
| تورک | اعظمي 3088 Nm |
| فشار | 80-240 بار |
| جریان | 40-85 lpm |
| سرعت | 42-90 rpm |
| لوړوالی | 770 ملي متره |
| قطر | 235 ملي متره |
| وزن | 70 کیلو ګرامه |
| کیندونکی | 2-4 ټنه |
| سکيډ لوډر | 30-40 HP |
| د محصول شافټ | 2"هیکس / 65mm ګردي |
ابعاد

غوښتنلیک

د CNC ماشینونه

اندازه کول او ازموینه

نقاشي او بسته بندي

نندارتون

سند

ملګری

هوښيار ټکي: د ډیګا pdx2 بدیل ، د چین ډیګا pdx2 بدیل جوړونکي ، عرضه کونکي ، فابریکه




