
ED3500 یو پیاوړی او د باور وړ 3,500Nm PD3 کیندنې اوګر مساوي دی، په ځانګړې توګه د 2.5-4.5 ټنه مینی کیندنې لپاره انجینر شوی. دا د ځمکې اوجر ډرایو د مؤثره ځمکې برمه کولو او د خاورې کیندنې کارونو لپاره استثنایی تورک وړاندیز کوي. د Auger Torque 3500MAX او Digga PD3 سره په بشپړه توګه د تبادلې وړ، دا په مختلفو غوښتنلیکونو کې د باور وړ فعالیت لپاره جوړ شوی. د دې کمپیکٹ ډیزاین دا د سخت کاري ځایونو او درنو{11}} دندو لپاره مناسب کوي.
برسېره پردې، ED3500 د سیل کولو پرمختللي سیسټم وړاندې کوي چې د موټرو د ننوتلو څخه د دوړو او رطوبت مخه نیسي، حتی په ننګونکي کاري چاپیریال کې غوره فعالیت ډاډمن کوي. دا د خدمت ژوند اوږدوي او د ساتنې اړتیاوې کموي.
لومړنۍ دندې
د 3500Nm تورک تولید
د 2.5-4.5 ټنه مینی کیندنې سره مطابقت لري
د متوسطو-دندو عملیاتو لپاره د باور وړ او موثر
په بشپړ ډول د Auger Torque 3500MAX او Digga PD3 سره مطابقت لري
د اوږدمهاله دوام لپاره د سیل کولو پرمختللي سیسټم
لپاره مناسب
د ځمکی د استخراج او کیندنې کارونه
د کټارو وروسته نصب او د ځمکې چمتو کول
د ونې کښت او بنسټ کار
د منځنیو- وظیفو لپاره مناسب
ED3500 ستاسو د تګ-د مینی کیندنې لپاره انتخاب دی چې د لوړ فعالیت اوجر ډرایو ته اړتیا لري. که تاسو د 3500MAX یا د PD3 کیندنې اوګر معادل لپاره بدیل په لټه کې یاست ، دا د ځمکې برمه کولو دندو غوښتنه کولو کې د بې ساري دوام او ځواک ژمنه کوي.
مشخصات
| ED3500 | |
| تورک | اعظمي 3614 Nm |
| فشار | 80-240 بار |
| جریان | 40-85 lpm |
| سرعت | 42-90 rpm |
| لوړوالی | 770 ملي متره |
| قطر | 235 ملي متره |
| وزن | 70 کیلو ګرامه |
| کیندونکی | 2.5-4.5 ټنه |
| سکيډ لوډر | 30-40 HP |
| د تولید شافټ | 2"هیکس / 65mm ګردي |
ابعاد

غوښتنلیک

د CNC ماشینونه

اندازه کول او ازموینه

نقاشي او بسته بندي

نندارتون

سند

ملګری

هوښيار ټکي: د pd3 کیندنې اوګر مساوي ، د چین pd3 کیندنې اوګر مساوي تولید کونکي ، عرضه کونکي ، فابریکه




