
EDS7000 د 65-85HP لوډرونو لپاره ترټولو غوره سکډ سټیر اوګر ډرایو دی، د 7,000Nm تورک وړاندې کوي ترڅو د ډیری اړتیا وړ برمه کولو دندې په اسانۍ سره اداره کړي. هدف-د لوړ بارولو شرایطو لپاره جوړ شوی، دا د Auger Torque 7000MAX او Digga PD8HF سره په بشپړه توګه د تبادلې وړ دی، د باور وړ او لوړ فعالیت بدلولو حل وړاندې کوي.
د لوړ-ټایر سکډ سټیر ماډلونو سره مطابقت لري لکه Bobcat T870, S850, CAT 299D3 XE, 272D3 XE، او CASE TV450B, SV340B، EDS7000 حتی په ډبرینو یا سختو خاورو کې هم دوامداره ځواک او دوام تضمینوي.
د دې کمپیکٹ سیارې ګیربکس او مؤثره هیدرولیک ډیزاین دا د سوري کیندنې وروسته ، د ونې کښت کولو ، د بنسټ بور کولو ، منظرې کولو او د ځمکې عمومي کارونو - حتی په سختو ځایونو کې غوره کوي.
که تاسو د Auger Torque 7000MAX یا Digga PD8HF ځای په ځای کولو لپاره د غوره سکډ سټیر اوګر ډرایو په لټه کې یاست، EDS7000 د مسلکي- درجې عملیاتو لپاره بې ساري ځواک، دقیقیت او مطابقت وړاندې کوي.
مشخصات
| EDS7000 | |
| تورک | اعظمي 6958 Nm |
| فشار | 80-260 بار |
| جریان | 70-150 lpm |
| سرعت | 27-58 rpm |
| لوړوالی | 925 ملي متره |
| قطر | 290 mm |
| وزن | ۱۱۶ کیلو ګرامه |
| کیندل کونکی او بیکهو | 5-7 ټنه |
| سکيډ لوډر | 65-85 HP |
| د تولید شافټ | 75mm مربع / 2.5 "هیکس |
ابعاد

غوښتنلیک

د CNC ماشینونه

اندازه کول او ازموینه

نقاشي او بسته بندي

نندارتون

سند

ملګری

هوښيار ټکي: غوره سکډ سټیر اوګر ډرایو ، د چین غوره سکډ سټیر اوګر ډرایو جوړونکي ، عرضه کونکي ، فابریکه




