
ED8000 یو پیاوړی مینی کیندونکی اوګر ډرایو دی چې په 8,000Nm کې درجه بندي شوی، هدف-د 6-8 ټنه ماشینونو لپاره جوړ شوی او په تقاضا شرایطو کې د لوړ موثریت برمه کولو- لپاره انجینر شوی. دا د پریمیم اوګر ډرایو سره په بشپړ ډول د تبادلې وړ دی لکه د Auger Torque 8000MAX، د کیندنې پراخه لړۍ کې د باور وړ فعالیت وړاندې کوي.
کلیدي ځانګړتیاوې
د تورک تولید: 8000Nm
د 6-8 ټنه مینی کیندنې لپاره مناسب
د Auger Torque 8000MAX سره د تبادلې وړ
کمپیکٹ، لوړ- موثر سیارې ګیر موټور
د دروند-د وظیفې ساحې شرایطو کې د پایښت لپاره جوړ شوی
مثالی غوښتنلیکونه
د ځمکې برمه کول او سوراخ کول
د کیندنې او سکډ سټیر اوګر عملیات
د کنډک پوسټ نصب کول
د ونو کښت او منظره
د ځمکې چمتو کول او د بنسټ کار
که تاسو د باور وړ مینی کیوټر اوګر ډرایو په لټه کې یاست چې د Auger Torque 8000MAX فعالیت سره سمون خوري یا ډیر کړي، ED8000 ستاسو غوره حل دی-قوت، مطابقت، او اوږد-د دوامدار فعالیت وړاندیز کوي.
مشخصات
| ED8000 | |
| تورک | اعظمي 8152 Nm |
| فشار | 80-240 بار |
| جریان | 70-150 lpm |
| سرعت | 33-70 rpm |
| لوړوالی | 925 ملي متره |
| قطر | 290 mm |
| وزن | 136 کیلو ګرامه |
| کیندل کونکی او بیکهو | 6-8 ټنه |
| سکيډ لوډر | اعظمي 150 LPM |
| د تولید شافټ | 75mm مربع / 2.5 "هیکس |
ابعاد

غوښتنلیک

د CNC ماشینونه

اندازه کول او ازموینه

نقاشي او بسته بندي

نندارتون

سند

ملګری

هوښيار ټکي: د مینی کیندنې اوګر ډرایو ، د چین مینی کیندونکی اوګر ډرایو جوړونکي ، عرضه کونکي ، فابریکه




