
ED10000 د ځمکی د لوړ موثریت لرونکی ډرایو دی، د 6-8 ټنو کوچنیو کیندنې لپاره 10,000Nm تورک وړاندې کوي. د دې دروند- ډيزاين ډاډ ورکوي چې دا ماډل د لوړ- تورک غوښتنلیکونو لپاره مناسب دی او کولی شي غوره ماډلونه لکه Auger Torque 10000 او Digga PD10HF ځای په ځای کړي. د دې قوي او کمپیکٹ ډیزاین سره، ED10000 په سخت ساختماني سایټونو کې د اعظمي تولید لپاره انجینر شوی. دا د پیرودونکو لپاره غوره انتخاب دی چې د ننګونو پروژو لپاره د دوامدار او لوړ فعالیت حل{14}} ته اړتیا لري.
برسېره پر دې، ED10000 د انرژی- موثر ډیزاین لري چې د پیاوړې پایلې وړاندې کولو پرمهال د تیلو مصرف غوره کوي، دا د قراردادیانو لپاره د چاپیریال دوستانه انتخاب جوړوي.
کلیدي ځانګړتیاوې
د 10,000Nm تورک تولید
د 6-8 ټنه کیندنې سره فټ کوي
د Auger Torque 10000 او Digga PD10HF سره په بشپړ ډول د تبادلې وړ
په متوسطه- دندو کې د اعظمي فعالیت لپاره جوړ شوی
د کم سونګ مصرف لپاره د انرژی- موثر ډیزاین
کامل غوښتنلیکونه
د ځمکې برمه کول او د خاورې استخراج
د کټارو نصبولو او د ونې کښت کولو وروسته
د بنسټ کار او د ځمکې چمتو کول
په ساختماني ساحو کې د لوړو- تورک دندو لپاره مناسب
د هر هغه چا لپاره چې د Auger Torque 10000 یا Digga PD10HF د ځمکې اوجر ډرایو ځای په ځای کولو په لټه کې دي ، ED10000 غوره حل دی. دا لوړ ځواک، پایښت، او موثریت وړاندې کوي، دا د سخت برمه کولو او کیندنې عملیاتو لپاره مناسب کوي.
مشخصات
| ED10000 | |
| تورک | اعظمي 10662 Nm |
| فشار | 80-260 بار |
| جریان | 70-150 lpm |
| سرعت | 27-58 rpm |
| لوړوالی | 925 ملي متره |
| قطر | 290 mm |
| وزن | 150 کیلو ګرامه |
| کیندونکی | 6-10 ټنه |
| بیکهو | 6-10 ټنه |
| د تولید شافټ | 75mm مربع / 2.5 "هیکس |
ابعاد

غوښتنلیک

د CNC ماشینونه

اندازه کول او ازموینه

نقاشي او بسته بندي

نندارتون

سند

ملګری

هوښيار ټکي: د ځمکې اوګر ډرایو ، د چین د ځمکې اوګر ډرایو جوړونکي ، عرضه کونکي ، فابریکه




